Příští ročník

filler-2940160_960_720

Zatímco se příroda pomalu ukládá ke spánku, my neleníme a dokud zbývá trocha energie, sníme, vymýšlíme, organizujeme, zakládáme, zjišťujeme, telefonujeme, obcházíme…. a ještě mnohem víc. Do svého týmu jsme přijaly novou posilu, jednu z věrných návštěvnic festivalu, nadanou výjimečnými organizačními schopnostmi a hlavně zkušenostmi, neboť příští ročník nebude jako první pod záštitou DK, jak jsme byly po 3 roky zvyklé. Teprve teď se ukáže, co v nás je – bude to velká zkouška a výzva, která se neobejde bez vaší podpory!

Proto si do svých novotou vonících diářů na příští rok zapište datum: sobota 26. května 2018. Ano, čtete dobře, opravdu jsme se rozhodly tentokrát zvolit víkendový den. Věříme, že tak mnohým z vás, které jste nemohly navštívit páteční festival z důvodů pracovních, bez hlídání nebo dalších, bude sobota vyhovovat a budete si tak moct užít svůj den od začátku do konce.

A že se je opět na koho těšit! Kromě výjimečných hostů pro vás připravujeme prožitky, které se nezapomínají. Nechceme, abyste byly na festivalu Být ženou pasivními posluchačkami. Chceme vám zprostředkovat pocity, emoce a uvědomění, že my ženy disponujeme obrovskou vnitřní silou, která tvoří svět. A umožnit vám si tento prožitek uchovat. Těšte se, podporujte nás a sledujte nás!

22788664_951682191636475_2520001730743925124_n

A mezitím si v chmurném podzimním podvečeru pusťe třeba Červený stan / The Red Tent, který vás může trochu naladit :)
Nebo si přečtěte stejnojmennou knihu.
Přejeme vám krásný podzim!

Mohlo by se vám líbit