Letošní ročník

japan-2218788__340

Vítáme vás v roce 2018! Jsme v roce Venuše, v roce Lásky, vztahů, náhledů do svého nitra a zrcadlení všeho, co se nám v životě daří i nedaří. Za náš tým nám všem přejeme, abychom dokázaly neuhnout pohledem, když nás naše vnitřní vedení bude směřovat dovnitř sebe sama a bude od nás vyžadovat posun.

KristinaJak víte, práce na zařizování letošního ročníku jsou dávno v plném proudu, a dnes vám můžeme s radostí představit hlavní letošní hosty. K úplnému naladění si představte teplý slunečný den, vonící květiny, lehké šaty a bosé nohy na svěží trávě. Nacházíte se v sobotu 26. května v areálu Pavlínina dvora v Šumperku, právě jste si našly své pohodlné místečko k usazení a s šálkem vonící kávy, nebo třeba sklenkou lehkého vína se po uvítání pořadatelkami zaposloucháváte do jemného, měkkého hlasu, který už dobře znáte. Patří porodní asistentce Kristině Neubertové Zemánkové . Kristina má v současné době malé miminko a spolu s ním za námi přijede povídat o tématu Porod a bolest – Proč k sobě (ne)patří?


Jana Urbánková

V publiku už poslouchá další z našich hostů, který bude mít svůj čas hodinu před polednem. Tou milou bytostí je bylinkářka Jana Urbánková , jejíž láskou je péče o ženy v těhotenství, po porodu a v šestinedělí. Prozatím si můžete na jejím webu stáhnout ebook o šestinedělí, bylinkách či poporodních masážích – o zaslouženém rozmazlování sebe sama. Nemáte to náhodou také tak, že na sebe myslíte „až“ na posledním místě? Je na čase to změnit!


Eva Pitnerová

Po půlhodinové přestávce na lehký oběd přichází 90 minut povídání od ženy, kterou by bylo možné poslouchat dlouhé hodiny. Je jí totiž vědma a kartářka Eva Pitnerová, která se věnuje právě ženské duši. Projděte si její stránky, zaposlouchejte se do jejích nahrávek, nebo vyzkoušejte ObrázkoHraní na Evině facebookové stránce Nejsi v tom sama.

Jaké je být ženou v roce 2018? Téma Evy Pitnerové, které nejspíš přinese mnoho „aha momentů“.


pachamama

Znáte Marka Cinka? Ne? Ale nejspíš budete znát jeho sochy. Jsou totiž mistrovskou ukázkou řezbářství. Možná jste u svého porodu měla zapůjčenou jeho putovní Pachamamu, sochu, která cestuje mezi ženami na konci jejich těhotenství a doprovází je při porodech. V každém případě bude na festivalu Marek i se svými sochami přítomen a my budeme mít krásnou možnosti prohlédnout si je zblízka, načerpat jejich sílu a zároveň si poslechnout, co Marek ví o Mistru v nás. Ten bude tématem jemu vyhrazenému času, současně je i tématem seminářů, které Marek občas pořádá.


Monika M

 

 

Dalším z letošních hostů, a na toho se obzvlášť těšíme, je Monika Michaelová. S Monikou není lehké se potkat, často totiž pobývá u lidí kmene Kogi v Kolumbii. Jejich poselství můžete vidět v dokumentárním filmu Aluna, který velmi doporučujeme. Moniku jste mohli před pár lety zahlédnout třeba i v Show Jana Krause. Webové stránky Moniky Michaelové zvou k zastavení, pročtení, zamyšlení… Na našem festivalu s námi otevře téma sexuality.

 

 


Věříme, že jste nadšeny už teď, ale to samozřejmě není všechno!

V průběhu dne plánujeme pozvat jedno krásné hudební překvapení, které si zatím necháme pro sebe. A večer, po všech vystoupeních, budeme relaxovat u Léčivého zpívání Káti a Tomáše Pokorných. Mantry a silové písně různých kultur s hudebním doprovodem a s šamanskými bubny, jež bude možné si zapůjčit.

samansky_lecivy_buben_ostrava

Nezapomínáme ani na skvělé jídlo a pití, program pro děti, stánky, oblíbený stánek kadeřnic ze Zelené hlavy a mnoho dalšího.

Letošní festival je v našem kraji ojedinělý a my věříme, že oceníte propojení prožitků pro duši i tělo. Kulturní i výtvarné dění, zastoupené výstavou soch Marka Cinka a mandalami Zuzany Krulové , společně s hudebním propojením, tancem, diskuzemi nad mnoha tématy, to vše dohromady tvoří jedinečnou příležitost ke strávení výjimečného dne – nejen pro ženy – kterou určitě ani letos neradíme vynechat. Souhlasíte?

25487397_972030446285109_9117416155124183139_o

Pro zatím je to od nás vše, ale nezapomeňte sledovat naše facebookové stránky a náš web, již brzy budeme přidávat nové informace od našich hostů, doplňovat program a zveřejňovat další příjemné novinky, které se pojí s datem 26.5.2018!


Proto sdílejte a šiřte!

Děkujeme za vaši přízeň!

Mohlo by se vám líbit