Informace pro prodejce

DSC_9894

Vážení zájemci o prodejní stánek, pro letošní rok uzavíráme přihlašování k prodeji.
Velmi děkujeme za váš zájem, těší nás vaše důvěra.
Příští rok se budeme těšit na spolupráci s vámi!

Milí zájemci o prodejní stánek na festivalu Být ženou, máme pro Vás kompletní informace, týkající se pronájmu prodejní plochy. Rády podporujeme místní, i vzdálenější tvůrce, kteří své výrobky osobně prezentují. Ať už se jedná o přírodní kosmetiku, recyklované oděvy nebo šití z přírodních materiálů, pomůcky pro ženskou hygienu, keramickou tvorbu, hračky pro děti, knihy či mnoho dalšího. Patříte-li k těm, kteří mají „zlaté ruce“, tvoříte-li s láskou a radostí, s ohledem na životní prostředí a máte-li chuť nabídnout své výrobky na místě, kde se setkávají krásné osobnosti, ozvěte se nám. Zde jsou všeobecné podmínky pronájmu prodejního místa:

* Pronájem 1 – 2 stolů na dobu trvání festivalu, tzn. 10:00 – 19:00, v Pavlínině dvoře, Hlavní třída 22, Šumperk
* 400,- Kč / celý festivalový den
* Platba na fakturu se splatností 30 dnů před konáním akce, převodem na účet spolku Červená vlna, z. s.
* V případě zrušení prodejního místa ze strany prodejce je částka za pronájem nevratná
* Máte-li vlastní stánek, bude cena pronájmu ponížena na 200,- Kč / den.
* Disponujete-li vhodnou ochranou před slunečním svitem (slunečník, plachta apod.), doporučujeme vzít si s sebou. Akce se koná ve venkovním prostranství bez většího zastínění.
* Doporučujeme vzít si bílý ubrus na prodejní stůl, vypadá to lépe :)

Vaše výrobky budeme propagovat na stránkách festivalu www.bytzenousumperk.cz i na události k festivalu Být ženou. Rády využíváme formu rozhovoru s lektory i tvůrci, máte-li zájem, ozvěte se nám, anebo Vás zkontaktujeme samy :)
V případě souhlasu s uvedenými podmínkami a zájmu o prodejní stánek prosím kontaktujte Petru Drdlíkovou na tel. 734 208 686, anebo mailem na info@bytzenousumperk.cz.