SEXUÁLNÍ VĚDOMÍ A KULTIVACE ŽENSKÉ SÍLY

Setkání je pro všechny, kdo jsou připraveni regenerovat životní síly a uvědomit si potenciál vlastní tvořivosti.

Neděle 27. května 2018

11.00 – cca 19.00 hod

Příspěvek: 1800,- Kč

Setkání nabízím jako prostor pro práci medicínského kruhu, jednoduché uvolnění těla a kultivaci životní síly. Práce je hluboce ovlivněna cestou Moniky Michaelové k domorodému kmeni Kogi, která začala otázkou. Je možné někde tady na Zemi jednoduše a spokojeně žít? Její putování s Kogi trvá od roku 2010. Je s nimi na cestě všude a pořád. Oni žijí v severní Kolumbii, v horách Sierra Nevada. Říkají, že je to srdce světa a ví, co tím myslí. My žijeme v srdci Evropy. Víme, co to znamená, když to někdy vyslovíme?

Arhuacos_

Domorodí lidé Kogi mají zcela odlišné vnímání světa a přitom je nám v základech velmi blízké.

V současné době nám pomáhají zacelovat naše vlastní kořeny a jejich prosba je, abychom se dokázali sami postarat o sebe, o svou zemi a o život dalších generací.

Registrace: pro rezervaci vašeho místa vás prosíme o zprávu na kontakt: nadacnifond@mosty-puentes.cz

Registrace je spojená s platbou nevratné zálohy 900 Kč na účet č. 9741650001/5500. Doplatek budu vybírat v den konání na místě v hotovosti.

V ceně 1800 Kč je zahrnuto občerstvení, organizace, základní jídlo dne, pomůcky pro práci medicínského kruhu a honorář za provázení.

Žena a země mají spolu sílu tvořit životní prostor. Žena bez vědomého spojení se zemí je jenom půlkou celku. Když se spojíme, muž pak vnímá a reaguje na potřeby životního prostoru. Stává se partnerem. Země nás povede nás po vnější i vnitřní krajině života a uvidíme, jaké dárky, moudrost a výzvy má pro naše životy připravené. Čekají nás dechová cvičení, kruh přírodní medicíny, sdílení a pohyb, proměna a autenticita. Budeme taky pracovat s aktuálními osobními tématy i tématy dnešní doby.

Místo konání: bude upřesněno

Rámcový program

Program je vždy uzpůsobený potřebám žen ve skupině.

od 11.00 registrace, občerstvení

od 11.15 hod úvodní přednáška a prostor pro otázky

od 14.00 provázení do prvních čtyř úrovní sexuálního vědomí: tělo, srdce, mysl, energie

od 17.00 ženský medicínský kruh

Věřím, že vás tahle práce obohatí a dovolte mi vyjádřit úctu k vaší důvěře a odhodlání prohloubit své ženství.

Monika Michaelová a Petra Hatoňová

MM